UNISPORT HR

Leo Lazar osvojio zlato na Prvenstvu Hrvatske u karateu

Mladi Riječanin Leo Lazar osvojio zlatnu medalju na studentskom prvenstvu u karateu. Njegova zbirka medalja povećala se tako na više od 300.

Riječanin Leo Lazar, prošlog je petka osvojio zlatnu medalju na Prvenstvu Hrvatske za studente i studentice u karateu. Leo se natjecao u kategoriji do 84 kg te pobijedio troje karataša. Predstavnik Veleučilišta PAR tako je ovom pobjedom povećao svoju zbirku medalja na preko 300.

Natjecanje se ovog puta održalo u Sportskoj dvorani Osnovne škole Ivanja Reka u Ivanjoj Reci. Organizacija UniSport HR, koja je odgovorna za ovo natjecanje, djeluje pod okriljem Hrvatskog akademskog sportskog saveza u suradnji s Hrvatskim karate savezom.

UniSport HR natjecanja obuhvaćaju nacionalna sveučilišna prvenstva u više od dvadeset sportova svake sportske akademske sezone, pružajući priliku studentima sportašima te reprezentativcima hrvatskih sveučilišta, veleučilišta i visokih škola da pokažu svoj talent.